Podpora

S více než 300 řešeními na ochranu povrchů je nabídka společnosti Novacel velmi široká. Pokrývá všechny druhy materiálů, veškeré trhy a průmyslová odvětví.

Uvědomujeme, že vaše povrchy mohou být jedinečné. Ať se jedná o typ povrchové úpravy, chemickou povahu podkladu, průmyslový proces, způsob přepravy nebo skladování, každý povrch má v dané situaci své specifické vlastnosti.

Proto vám společnost Novacel pomůže vybrat vaše řešení.

Tým odborníků je vám k dispozici, aby vám poradil s produktem, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Společnost Novacel vám může doporučit tu nejlepší ochranu

Materiály a průmyslové procesy se neustále vyvíjejí. Aby byla zachována jejich přidaná hodnota, je často nutné aplikovat ochrannou fólii.

Novacel, tým odborníků k vaší dispozici

Novacel, tým odborníků k vaší dispozici

Výběr řešení vyžaduje různé úrovně odborných znalostí:

  • Vynikající znalost chemické povahy materiálů
  • Zvážení stavu povrchu je druhým kritickým faktorem
  • Relevantní schopnosti pro použité průmyslové procesy
  • Konečné aplikace na povrchu

Specialisté společnosti Novacel zohledňují všechna tato kritéria a doporučují správnou ochranu odpovídající vašim potřebám. Naším závazkem je zaručit použití kdekoli na světě.

Společnost Novacel vám poskytuje technickou podporu

Jakmile si vyberete vhodné řešení, podpoříme vás se schválením produktu pro váš průmyslový proces i proces vašeho zákazníka.

Jako výrobce ochranných fólií a aplikačních strojů jsme vám schopni poskytnout kompletní službu od primárního doporučení až po implementaci řešení.

Společnost Novacel vám poskytuje technickou podporu

Společnost Novacel vám poskytuje technickou podporu

Jako skutečný partner můžeme navštívit vaše výrobní prostory, kde zahájíme projekt a následně ho budeme dozorovat. Jsme tu pro vás , bez ohledu na to, zda jde o nový nebo již existující produkt, a zajistíme tu nejlepší ochranu vašich povrchů.

Vyžádejte si naši dokumentaci

Potřebujete-li technický list, produktový list, bezpečnostní certifikát nebo prodejní brožuru, neváhejte nás kontaktovat!