Ochranné fólie pro hliník

Hliník je nejrozšířenějším kovem v zemské kůře. Je to materiál, který je stále více přítomný v našem každodenním životě. Jde o výjimečný kov s širokým využitím v mnoha oborech díky jeho četným užitným vlastnostem.

Jedná se o víceúčelový materiál, je lehký i odolný, trvanlivý a flexibilní, vysoce reflexní a plně recyklovatelný. Díky těmto vynikajícím vlastnostem je velice ceněným materiálem u výrobců, architektů a designérů.

Hliník a jeho slitiny jsou považovány za kujné, tvárné a zpracovatelné materiály vhodné pro prakticky neomezený rozsah aplikací. Bez ohledu na to, zda je hladký, kartáčovaný, eloxovaný nebo barevně eloxovaný, jeho různé struktury nebo povrchové úpravy umožňují použití různých designů, tvarových efektů a estetiky.

Ochranné fólie pro hliník

Hliník vyžaduje ochranu během celého výrobního procesu

Hlavní průmyslová odvětví důvěřují kvalitě a znalostem společnosti Novacel.

Než se hliník stane hotovým výrobkem, prochází několika náročnými průmyslovými procesy, řadou automatických nebo manipulačních operací a nakonec skladováním. Aby během těchto kroků nedošlo k poškození jeho povrchu, je klíčová správná bezpečná ochrana!

Ať už jde o exteriéry budov, interiérové dekorace, osvětlení, domácí spotřebiče, elektroniku nebo jiná průmyslová odvětví, společnost Novacel může nabídnout specializovanou řadu na ochranu vašich hladkých nebo eloxovaných hliníkových svitků a plechů.

Společnost Novacel nabízí celou řadu inovativních, spolehlivých a bezpečných řešení pro zachování integrity vašich hliníkových povrchů během všech výrobních procesů:

  • Ohýbání
  • Děrování
  • Lisování
  • Řezání
  • Vrtání
  • Stříhání
  • Tvarování
  • Hluboké tažení
  • Řezání LASEREM

Prémiová ochranná fólie pro hliník

Standardní nebo prémiová řada Novacel pro hliník nabízí specifické, stabilní adhezní systémy, rychlou a snadnou snímatelnost a navíc značnou venkovní odolnost. Umožňuje také bezproblémové řezání pomocí vláknového FIBER nebo CO2 laseru, hluboké tažení a lisování.

Společnost Novacel nabízí ochranná řešení pro hliník v různých lepicích technologiích, tloušťkách a barvách, jak nepotištěné, tak s potiskem.

Objevte řadu řezání laserem pro hliník od společnosti Novacel

Zařízení Trumpf

Novacel 4224 a Novacel 4228REF jsou ochranné fólie pro řezání laserem FIBER i CO2, které představují benchmark na trhu. Díky těmto osvědčeným vysoce výkonným ochranným řešením budete moci bezpečně a optimálně řezat všechny hliníkové materiály.

Zjistěte víc o našich inovacích v oblasti řezání laserem.

Produkty Easy Peel pro hliník

Easy Peel

Novacel 4802 a Novacel 4805 jsou žlutá a modrá transparentní řešení Easy Peel Novacel pro hladký a eloxovaný hliník ve standardních a tenkých deskách nebo svitcích. Dopřejte svým citlivým povrchům tu nejlepší ochranu a využijte nejrychlejší a nejsnadnější odstranění na trhu.

Zjistěte víc o našich odborných znalostech v Easy Peel.

Potřebujete prémiové ochranné fólie pro hluboké tažení?

Jako optimální ochranu společnost Novacel vyvinula řešení „Deep Blue“, což je řada vyhrazená pro hliník, která vyhovuje všem požadavkům výroby hlubokým tažením.Bezpečné produkty, které dokonale odpovídají vašemu povrchu bez roztržení. Řešení, které zaručuje rychlé a efektivní zpracování a také bezproblémové odstranění fólie z vašeho povrchu.

S Novacel 4241 a Novacel 4105 získáte dokonalé řezání plnou rychlostí bez tvorby vzduchových bublin nebo odlepování během operací hlubokého tažení. Zjistěte víc o našich odborných znalostech v hlubokém tažení.


Zabezpečte své kovové svitky

Objevujte Jedinečná řada pásek Boston Tapes aby bylo zajištěno správné uzavření svitku

Zabezpečte své kovové svitky
Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.