Ochranné fólie a pásky na kovové materiály

Většina známých čistých kovů, jako je hliník, stříbro a měď, pochází ze zemské kůry. Kovy jsou definovány jako materiály, které lze klasifikovat do různých kategorií v závislosti na jejich složení. Mohou být těžké nebo lehké, pevné nebo tvárné, lesklé nebo kartáčované a vodivé.

Kov s ochrannými fóliemi

Vaše kovové povrchy je třeba chránit

Existují různé typy kovů, jako jsou lakované kovy, nerezová ocel, hliník, zinek, titan, slitiny mědi a mnoho dalších, které během výrobního procesu vyžadují adhezní ochranu. Všechny tyto kovy mají různé struktury a povrchové úpravy. Jejich hlavním specifikem jsou dobré mechanické vlastnosti, které umožňují jejich snadné opracování tvarováním, obráběním, případně jinými procesy.

Při obrábění kovů je třeba používat sofistikovaná zařízení a jsou vyžadovány ochranné fólie, které zabrání poškození vašich povrchů i při těch nejnáročnějších procesech. Svému zákazníkovi můžete zaručit dokonale zachovalý povrch díky spolehlivým řešením od společnosti Novacel!

Objevte ochrannou řadu Novacel pro kovové materiály

S kovy se setkáváme každý den, jsou všude kolem nás, v interiérech i exteriérech. Často se používají v designu a architektuře, například při výstavbě výškových budov, výzdobě interiérů, také v různých vozidlech, domácích spotřebičích, nářadí, kuchyňských dřezech, v nádržích a mnoha dalších využitích. Pro každý typ aplikace společnost Novacel může poskytnout nespočet řešení se standardními nebo specifickými fóliemi či páskami, aby vyšla vstříc technickým požadavkům výrobců a potřebám koncových uživatelů.

Objevte nyní paletu produktů z ochranné řady Novacel pro kovové materiály! Každá potřeba má svoje ochranné řešení. Naše pozice lídra v oblasti ochrany kovů nám přinesla dlouhodobé zkušenosti a znalosti a v kombinaci s nejinovativnějšími přístupy vám společnost Novacel pomůže uspět ve vašich každodenních průmyslových výzvách.

Můžete se spolehnout na to, že společnost Novacel podpoří váš růst a zlepšování vašich vlastních procesů!


Zabezpečte své kovové svitky

Objevujte Jedinečná řada pásek Boston Tapes aby bylo zajištěno správné uzavření svitku

Zabezpečte své kovové svitky
Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.