Ochranné fólie na okenní profily

Rok 2020 byl pro mnoho lidí začátkem nového „domácího“ života a od svého domova očekávali, že jim poskytne pohodlí a ochranu více než kdy jindy. Okna, jako módní a inovativní klíčové součásti bydlení, se stále více stávají vysoce ceněnými a emotivními výrobky.

Okenní profily s ochrannou fólií

Okenní profily s ochrannou fólií

Se stále rostoucím trendem „tmavých oken“ a technologií blokujících hluk i teplo jsou hliníková a PVC-U okna stále více žádaným produktem. Od aspektů přírodního dřeva až po matně šedé a černé provedení, dekorativními fóliemi laminované PVC profily nebo texturované hliníkové profily s práškovým nástřikem vyžadují vysoce účinné ochranné fólie, které dokonale přilnou na povrch od výroby okenního rámu až po finální montáž okenní jednotky.

Skinfit od společnosti Novacel: ideální páska na okna

Jako přední odborník na okenní profily a díky úzké spolupráci s výrobci dekorativních fólií a výrobci barev navrhla společnost Novacel Skinfit, kompletní speciální řadu bezpečných ochranných pásek.

Tyto pásky se hodí pro všechny povrchové úpravy oken a poskytují silnou přilnavost, která odolá během všech výrobních procesů profilů. Pásky poskytují bezpečnou vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadno se používají a nabízejí mimořádnou rozměrovou stabilitu v rolích, které jsou k dispozici i pro úzké šířky.

  • Skinfit 9207 je exkluzivní páska s vysokou přilnavostí pro kritické reliéfní povrchy s matnou texturou.
  • Skinfit 9706 je pokročilá všestranná páska, která se hodí k většině reliéfních nebo lakovaných povrchů.

Okenní profily s ochrannou fólií

Logo Skinfit od Novacel

Okenní profily s ochrannou fólií a páskami

Kompletní balíček řešení na ochranu vašich oken

Pásky Skinfit mohou být potištěny vaším firemním názvem nebo logem, které zvýší povědomí o vaší společnosti na budovách ve výstavbě. Společnost Novacel vyvinula inovativní technologii tisku trapping, která zajišťuje 100% odolnost fólie s potiskem proti oděru, aby nedošlo k poškrábání a vniknutí částic inkoustu z nástrojů na výrobu oken, které potisk znečišťují. Pro bílé nebo černobílé pásky je k dispozici také prémiový lak na ochranu potisku, který má vynikající skluzové vlastnosti.

Jako váš globální partner společnost Novacel nabízí řešení v kompletním balíčku:


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv