Ochranné fólie na PVC desky

Věděli jste, že PVC je nejvíce preferovanou volbou pro kutilské a výstavní aplikace?

PVC desky, různorodé a všestranné z hlediska tvarů, barev a úprav, jsou velmi žádaný a cenově výhodný materiál. Jsou lehké, flexibilní a odolné, a proto ideální pro použití v reklamě a stavebnictví bez ohledu na jejich formu:desky z pěnového PVC, integrální pěnové desky Celuka PVC nebo kompaktní desky z PVC.

Ochranné fólie pro povrch z PVC v Ikea

Ochranné fólie pro povrch z PVC na letišti

Antistatická ochranná fólie na pěnové PVC desky

Pěnové PVC desky s ochrannou fólií

Fólie z tvrdého pěnového PVC, které jsou ideální pro sítotisk, digitální tisk na ploché podložce, aplikace vinylových nápisů pro použití na displejích, POS reklamu, vizuální komunikaci, rámování obrázků, výstavy a průmyslové aplikace, jsou velmi oblíbené u tiskařů a výrobců vývěsních tabulí.

Společnost Novacel navrhla celou řadu ochranných fólií věnovaných rozmanitosti PVC desek: nízkostatické fólie vhodné pro digitální tisk, snadno snímatelné fólie pro kompaktní desky a ochranné roztoky s antimikrobiálními vlastnostmi pro hygienické fólie.

Novacel 9115 je zcela nová koextrudovaná fólie s nízkou statickou elektřinou a vysokou přilnavostí navržená pro PVC pěnové desky určené na digitální tisk: jedná se o snadno aplikovatelnou fólii s konzistentní přilnavostí, která dokonale pokryje všechny tenké i silné pěnové desky, je snadno odstranitelná a zanechá povrch nedotčený bez poškození, připravený k tisku.

Tuto novou fólii lze nabídnout v tónované verzi: zelená, bílá nebo žlutá, umožňující identifikaci vašeho materiálu a vytvoření jedinečného kusu.

Novacel 9115 lze také použít u desek Celuka z integrální PVC pěny.

Cenově výhodná řada ochranných fólií na kompaktní PVC desky

Kompaktní PVC desky s ochrannou páskou

Novacel 4368 a Novacel 4364 jsou středně přilnavé, všestranné fólie vyrobené coatingem, široce používané na kompaktní PVC desky a skvěle odolávají většině rizikových operací vznikajících při standardních výrobních procesech platných pro tyto materiály, např. při výrobě výstavních displejů, průmyslových dělicích stěn atd.

Novacel 9046 je jedním z koextrudovaných řešení určených na PVC dveřní panely a dokonale se hodí pro operace tepelného tvarování.

Laminované PVC desky s barevnou dekorativní fólií, přírodním dřevodekorem nebo dekorem šedý písek– Novacel vám také může poskytnout správnou fólii s nejlepší přilnavostí pro váš povrchový reliéfní potisk.


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.