Ochranné fólie na polyester (PET)

Extrudované termoplastické polyesterové desky (PETG a APET) se vyznačují vysokou rázovou pevností, vysokou průhledností a dobrou potiskovatelností. Jsou také 100% recyklovatelné.

Snadno zpracovatelná ochranná fólie na PETG povrchy

Ochranné fólie pro polyesterový povrch

Věděli jste, že PETG je nejlepší volbou pro tepelné tvarování?

PETG, často používaný jako alternativa k polykarbonátovým a akrylátovým deskám, je stále populárnější při použití v displejích, nápisech, při dekoraci nebo zasklívání a setkává se s rostoucím úspěchem u obličejových štítů a oddělujících panelů, např. u přepážek, platebncích terminálů apod.

Snadné a rychlé zpracování, například při vysekávání, s nízkoteplotním tvářením, bez nutnosti předsušení a vhodný pro řezání LASEREM. PETG je ale také měkký povrch, který lze oproti APET snadněji poškrábat. To je důvod, proč koextrudované fólie Novacel představují nejlepší ochranu:

  • Proces PETG
  • Novacel 9246 je preferovanou volbou pro PETG materiály kvůli své nízké a stabilní adhezi. Zajišťuje povrchu nulové poškození nebo zvlnění a také je velmi odolná vůči nadzvednutí během zpracování. Je vhodný pro sítotisk a má tu výhodu, že je snadno odstranitelný a nezanechává žádné zbytky, stopy ani skvrny z ochranné fólie.
  • Novacel 9830 je nejlepší volbou pro desky PETG s konzistentnější přilnavostí, aby odpovídal přísnějším požadavkům výrobního procesu desek.

Správná ochranná fólie na povrchy APET

Ochranná fólie na povrch APET

Věděli jste, že APET je ideální pro ohýbání zastudena a že ho je možné použít pro přímý styk s potravinami?

APET se doporučuje pro venkovní reklamní panely, různé informační boxy a panely, kryty plakátů i pro vnitřní aplikace, jako jsou prvky pro skladování studených potravin a ochranná skla strojů.

Novacel 9823 je jasnou volbou pro desky APET. Poskytuje hladkou, ale konzistentní adhezi a dokonale chrání povrch v průběhu procesu výroby APET.


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.