Ochranné fólie pro FRP/GRP panely

Často nazývané FRP (vláknové kompozity) nebo GRP (sklolaminát). Jedná se o kompozitní materiály obsahující plastovou matrici kombinovanou se skleněnými vlákny. Tyto kompozitní panely překonávají tradiční kovy a dřevo tím, že nabízejí vynikající pevnost a odolnost.

Kompozitní panely s ochrannou fólií pro karavanyFRP panely se ve velké míře používají v rekreačních vozidlech (RV) a při výrobě karavanů jako vnější boční panely, střecha nebo vnitřní panely. Jsou také oblíbené při výrobě dopravních návěsů a nástaveb nákladních vozidel a díky své odolnosti vůči chemikáliím, mikrobům a vlhkosti se začínají používat v nových oblastech, jako jsou hygienické a lékařské aplikace.

Tyto kompozitní panely jsou k dispozici v povrchových úpravách od vysokého lesku po hladké nebo matné a v širokém spektru barev, což z nich dělá estetické materiály, které vyžadují kvalitní péči, pokud mají zůstat nedotčené: od výroby panelů v deskách nebo svitcích, přes dopravu a skladování až po výrobní obrábění FRP/GRP v rámci požadovaného konečného použití, a proto potřebují prémiovou ochranu.

XXL ochranná fólie pro extra široké FRP/GRP panely

Tyto panely vyžadují vysoce výkonné ochranné řešení se správnou úrovní přilnavosti přizpůsobené výrobnímu procesu FRP/GRP a povrchové úpravě, a navíc toto řešení musí vyhovovat značné výrobní šířce (přes 2800 mm) materiálů FRP/GRP.

Ochranná fólie pro extra široké FRP/GRP panely

Díky široké škále produktů a výběru nejlepší technologie může Novacel nabídnout mimořádně kvalitní ochranná řešení. Společnost Novacel rovněž drží krok se zákaznickými trendy na trhu s hygienickými povrchy a nabízí pokročilé inovace, jako je antimikrobiální ochrana.

Ochranná fólie pro hygienické povrchy, například v nemocnicích

Nejlepší ochranné fólie, které nejlépe vyhovují vašemu procesu

  • Novacel 9046 a Novacel 9056 jsou uznávány jako produkty nabízející tu nejlepší ochranu z koextrudovaných řešení používaných na kontinuálních linkách vyrábějících kompozitní panely s vysokým leskem
  • Novacel 4407 je preferovanou variantou coated ochranné fólie na diskontinuálních linkách.

Pro další povrchové úpravy, jako jsou saténové nebo matné kompozitní panely, společnost Novacel nabízí speciální lepicí fólie vyvinuté na míru.


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.