Ochranné fólie na dřevo

Dřevo, ušlechtilý a všestranný materiál, je součástí dekorací a konstrukcí a je v našem okolí stále více přítomné.

Aby bylo možné splnit očekávání různých trhů, jsou povrchové úpravy často zařazovány do primárních průmyslových procesů. Bohatství povrchových úprav nabízí neomezenou škálu využití mimo jiné pro architekty, dekoratéry, návrháře nábytku.

Fólie na ochranu povrchu dřeva

Ochrana Novacel pro různé druhy dřeva

Pro náročnější aplikace jsou nyní produkty z dřevařského průmyslu dostupné v několika povrchových úpravách, z nichž některé vyžadují ochranu. Společnost Novacel je vašim produktům na blízku a chrání je před poškozením během přepravy, řezání i instalace.

Ochranná fólie na dřevěný stůlFólie Novacel také chrání vaše dřevěné povrchy s povrchovou úpravou, příp. i bez, před nečistotami a postřikem barvami či laky během výstavby . Vysoká lepivost produktů Novacel umožňuje lakování nebo impregnaci hran panelů bez rizika pronikání barvy / bezbarvého laku mezi fólii a chráněný povrch.

Veškerá péče, kterou jste věnovali dřevu při jeho přípravě ve vaší dílně, je zachována až ke konečnému zákazníkovi.

Každá odrůda dřeva a související povrchová úprava vyžaduje ochranu na míru. V rámci systémového přístupu k podpoře a poradenství vám společnost Novacel pomůže vybrat správnou ochrannou fólii odpovídající vašemu použití. Ať už je vaše dřevo neošetřené, broušené, impregnované nebo lakované, vždy existuje řešení Novacel, které ochrání jeho povrchovou úpravu.

Řešení pro každou povrchovou úpravu dřeva

Řada ochranných fólií s vysokou přilnavostí Novacel 4160 nebo Novacel 4334 se dokonale hodí k ochraně broušených povrchů.

Pro lakované nebo impregnované povrchy jsou vhodné produkty Easy Peel ze série Novacel 4254, které poskytují nezbytnou ochranu v kombinaci s rychlostí a snadností odstranění, která je na trhu jedinečná.

Transparentní čiré fólie Novacel chrání vaše povrchy tak, aby nezakrývaly jejich hlavní přednosti: vzhled a barvu.


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.