Ochranné fólie pro 2D/3D tváření

Nábytkářskému průmyslu a interiérovému designu se otevřel svět neomezených kreativních možností díky termoplastickým fóliím laminovaným na MDF deskách (Medium Density Fiberboard) pro výrobu kuchyňských prvků.

Ochranné fólie pro 2D/3D tváření

Nový trend pro matné panely

Technologie 2D (plochá laminace) a 3D tvarování (membránový a vakuový lis) nabízejí nové možnosti tvarů spolu s cenově výhodnými průmyslovými řešeními pro kuchyně, koupelny, obývací pokoje, ložnice, kanceláře a vybavení obchodů.

Možnosti našich ochranných fólií pro 2D a 3D tváření

Kromě dekorativních povrchů s vysokým leskem, které jsou stále považovány za vysoce stylové, trh s nábytkem stále více žádá matné povrchy s efektem „WOW“ na dotek.

Ochranné fólie na matné povrchy

Ochranné fólie na matné povrchy

Vysoce hodnotné nábytkové fólie vyžadují ochranná řešení prémiové kvality, která obstojí v celém výrobním procesu pohledové části nábytku a zajistí dokonalou přilnavost jak na citlivých vysoce lesklých površích, tak i na nových výrazně matných designech.

Většina těchto dekorativních povrchů na bázi PVC, PET fólií a koextrudovaných ABS/PMMA fólií je často potažena odolnou vrstvou coatingu, která poskytuje další funkce, jako je vylepšená odolnost proti poškrábání a chemikáliím a také efekt proti otiskům prstů na nových stylových matných površích.

Prémiové ochranné fólie na povrchy odolávající otiskům prstů

Jako průkopník a lídr na trhu v nábytkářském průmyslu, společnost Novacel vyvinula s použitím vizuální asistence našich inline kamer speciální velmi kvalitní fólie s nízkým obsahem gelu potažené vysoce účinným lepidlem, aby poskytla nejbezpečnější ochranné krytí těchto estetických povrchů používaných na kuchyňská dvířka a zásuvky.

V posledních letech se společnost Novacel na základě svých dlouhodobých odborných znalostí a know-how v oblasti povrchové ochrany zaměřila na podporu vývoje trhu s nábytkem a aktivně navazovala partnerství s klíčovými hráči za účelem vytváření chemicky kompatibilních inovativních řešení s novými typy odolných povrchových úprav.

  • Novacel 9120 a Novacel 4117 jsou vycházející hvězdy nového trendu matných panelů s úpravou proti otiskům prstů.
  • Novacel 4510 je vysoce kvalitní řešení pro velmi lesklé a saténové panely ošetřené pro chemickou odolnost a odolnost proti poškrábání.

Matný povrch spolu s novými vlastnostmi vyžaduje ochranu od vysoce přilnavých technických fólií, u nichž společnost Novacel dokáže navrhnout další antimikrobiální funkce!

Antimikrobiální fólie pro 2D a 3D tváření

Antimikrobiální fólie pro 2D a 3D tváření


Posilte image své značky

Posilte image své značky

Zvyšte viditelnost své společnosti vytištěním vašeho firemního loga na ochrannou fólii.

Mějte pod kontrolou svůj vliv

Všechny Novacel ochranné fólie jsou recyklovatelné, neobsahují PVC ani ftaláty a jsou v souladu s požadavky REACH

Mějte pod kontrolou svůj vliv
Získejte skvělou kvalitu aplikace

Získejte skvělou kvalitu aplikace

Novacel doporučuje používat Walco aplikační zařízení pro jeho garantovanou výkonnost.