Odstraňte ochrannou fólii rychle a bez námahy

Doba potřebná k odstranění ochranných fólií z povrchů je obvykle dlouhá a není přizpůsobena rychlým a moderním výrobním procesům.

Odstranění ochranné fólie s řadou Novacel Easy Peel je nejrychlejší a nejsnadnější na trhu.

Díky této jedinečné vlastnosti bude výrobní proces rychlý bez kompromisů ohledně kvality. Užijte si naprosto výjimečnou ochranu různých podkladů (lakované plechy, nerezová ocel, hliník atd.) s kvalitním a rychlým odstraněním.

Díky inovativnímu lepidlu na vodní bázi vaše tenké plechy neutrpí při odstraňování ochranné fólie žádnou mechanickou deformaci. Ve spojení s vysoce kvalitním podkladem budou i vaše hodnotnější materiály plně chráněny až do konečného odstranění provedeného během několika sekund.

Ukázka Easy Peel

Chraňte své pracovníky před MSD

Kromě lepšího výkonu můžete chránit své pracovníky před muskuloskeletálními poruchami (MSD) díky této jednoduché operaci. Ochranné fólie Novacel Easy Peel nabízí dokonalou ochranu až do konečné fáze pobytu ve výrobní lince bez jakéhokoli kompromisu v přilnavosti během výrobního procesu.

Jednoduché použití také během fáze aplikace

Mezi výhodami, které nabízí řešení Novacel Easy-Peel, také využijete nízkou hlučnost a velmi slabou odporovou sílu při odvíjení. Použití těchto rolí ochranné fólie na vaší výrobní lince nebylo nikdy tak snadné a rychlé.

V rámci svého závazku CSR přináší společnost Novacel bezkonkurenční funkce v již tak dlouhém seznamu výhod, jako je recyklovatelnostnebo dodržování nařízení REACH.

Dosáhněte efektivní produktivitu díky fóliím Easy Peel

Spolehlivost je z hlediska ochrany klíčová, přináší bezpečná řešení, která umožňují omezit plýtvání a zvýšit produktivitu. Zvýšením hodnoty standardní ochrany získáte neocenitelnou pozici, kdy se nebudete muset rozhodovat mezi produktivitou a kvalitou.

Ušetřený čas díky těmto výjimečným vlastnostem má také dopad na snížení počtu operátorů potřebných pro tuto operaci. Vaši pracovníci tak mohou trávit čas efektivnějšími úkoly, jako je kontrola kvality, údržba, sledování výroby…