Znalosti v hlubokém tažení

Bez ohledu na to, zda jde o design a dekorace, osvětlení, nábytek, spotřebiče nebo jiná obecná odvětví, hluboké tažení kovů je jednou z nejrozšířenějších operací při tvarování plechů do konečných produktů.

Hluboké tažení kovů

Zařízení pro hluboké tažení

Hluboké tažení: velmi náročný proces

Zahrnuje výrobu tvářením hluboce taženého dílu pomocí lisu z dříve nařezaného plechu. Tento proces umožňuje výrobu kruhových, čtvercových, obdélníkových a jiných složitých tvarů.

Hluboké tažení vyžaduje vysokou úroveň tlaku a tření.

Kovy podléhají vysokému deformačnímu napětí. Citlivé povrchy čelí potenciálním nebezpečím během výrobních, přepravních a instalačních procesů.

Hodnota kovového materiálu může být zničena jediným škrábnutím na povrchu. Náklady na opravu nebo výměnu produktu mohou mít velký dopad na vaši ziskovost.

To je důvod, proč hliník a nerezová ocel během tohoto náročného procesu vyžadují vysoce technickou ochrannou fólii. Ochranné fólie Novacel zajišťují, že podkladové materiály lze vyrábět bez poškození a poté je bezpečně skladovat.

Tím, že společnost Novacel chrání vaše kovové materiály, vám pomáhá snižovat množství odpadu a potřebu operací po zpracování.Umožňuje vám reagovat na vaše průmyslové výzvy a také udržuje vaše povrchy bez poškození až do konce výrobního procesu – a i po něm.

Řešení hlubokého tažení od Novacel

Objevte nyní, jak může technologie „Deep blue“ usnadnit vaše operace hlubokého tažení!

Navštivte webové stránky Novacel Deep Blue

K dispozici je široká řada produktů na ochranu vašich hodnotných povrchů během hlubokého tažení ve vašem procesu:

  • Dokonalá přizpůsobivost tvaru vašeho dílu
  • Vysoce kvalitní podklad a povlak eliminující nárazy a škrábance při aplikaci tlaku
  • Prvotřídní přilnavost přizpůsobená vaší hloubce, povrchové úpravě, době mezi kroky apod.
  • Fólie Easy Peel jsou zastoupeny i v řadě pro hluboké tažení přinášející nejrychlejší a nejsnadnější odstranění, jaké může trh nabídnout.